Informacja
Informacja

Szanowni Klienci!

 

Uprzejmie informujemy, że  dniach 01.07.-14.07 nasze biuro czynne jest w godz. 9-15.

 

Przepraszamy za utrudnienia.

Zespół Wydawnictwa EDULEX.

czytaj całość »
Nowość
Nowość

Imienna ewidencja wydanych legitymacji przedszkolnych oraz duplikatów tych legitymacji

Link do produktu

 

Nowość
Nowość

Imienna ewidencja wydanych świadectw ukończenia szkoły i legitymacji szkolnych oraz ich duplikatów

Link do produktu

Polski na szóstkę
Polski na szóstkę

Prezentujemy publikację składającą się z programu nauczania języka polskiego jako obcego "Polski na szóstkę" skierowanego do uczniów z Ukrainy rozpoczynających realizację obowiązku szkolnego w klasach I – III szkoły wraz z kartami pracy dla uczniów.

czytaj całość »
Dziennik Zajęć Dydaktyczno-Wyrównawczych MEN-DZDW
Dziennik Zajęć Dydaktyczno-Wyrównawczych MEN-DZDW

Szanowni Państwo!

Już w sprzedaży nowy dziennik: Dziennik Zajęć Dydaktyczno-Wyrównawczych, który przeznaczony jest do rejestrowania zajęć prowadzonych z grupą wyrównawczą, oraz na wszelkich dodatkowych zajęciach z grupą uczniów.

Zapraszamy!

Link do produktu

 

Nasz HIT
Nasz HIT

Dziennik nauczyciela wspomagającego MEN-DNW cieszy się olbrzymią popularnością wśród szkół, gdzie pracują nauczyciele współorganizujący kształcenie w oddziałach.  Zachęcamy wszystkich, którzy nie znają naszego dziennika do zapoznania się z jego zawartością.

Link do produktu

Rejestr wyjść grupowych uczniów
Rejestr wyjść grupowych uczniów

"Rejestr wyjść uczniów" to gwarancja prawidłowego prowadzenia dokumentacji odpowiadającej nowym wymogom przedstawionym w Rozporządzeniu MEN w sprawie warunków i sposobu organizowania przez publiczne przedszkola, szkoły i placówki krajoznawstwa i turystyki.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą publikacją.

Link do produktu

Druki, dokumentacje szkolne | Wydawnictwo internetowe Edulex

Gwarantujemy naszym klientom szeroki wybór najwyższej jakości druków szkolnych oraz pozostałej dokumentacji niezbędnej w pracy placówek oświatowych. Działamy na rynku od 2009 roku i obsłużyliśmy już ogromną liczbę firm oraz instytucji z całego kraju. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami w przypadku jakichkolwiek pytań na temat dostępnej oferty, a także do składania zamówień.

Jakie druki szkolne oferujemy?

Druki szkolne, które oferujemy, to przede wszystkim:

 • zaświadczenia,

 • druki uzupełniające,

 • dyplomy ozdobne,

 • świadectwa szkolne,

 • arkusze ocen,

 • indeksy,

 • legitymacje szkolne,

 • teczki ozdobne,

 • gilosze do świadectw,

 • karty rowerowe

 • druki dla kolegiów oraz nauczycieli.

Dodatkowo w naszym asortymencie można zaopatrzyć się w dzienniki lekcyjne, dzienniki innych zajęć oraz pozostałe dzienniki. Nasze wydawnictwo dysponuje wieloletnim doświadczeniem w wytwarzaniu wyżej wymienionych artykułów. W związku z tym nasi Klienci mają gwarancję doskonałej jakości druków szkolnych oraz dokumentacji.

Komu dedykujemy ofertę?

Dokumentacja szkolna z naszego sklepu to rozwiązania, które kupują u nas najczęściej placówki oświatowe z całego kraju. Jednocześnie na dostępny asortyment decydują się nierzadko przedsiębiorstwa handlowe, które zajmują się zaopatrzeniem szkół. Nasze produkty cieszą się ogromnym zainteresowaniem i często są rekomendowane przez użytkowników. Doskonale zdajemy sobie bowiem sprawę, jaka powinna być zawartość dokumentacji szkolnej, jej wygląd oraz materiały wykonania.

Dokumentacja szkolna — dlaczego nasza oferta?

Warto wybrać naszą ofertę ze względu na fakt, że jesteśmy branżowymi ekspertami. Za sprawą ponad 15-letniego doświadczenia naszego wydawnictwa, dajemy naszym Klientom gwarancję najwyższej jakości. Dla kupujących u nas istotne znaczenie ma także bogactwo asortymentu. Możliwe jest zatem staranne wyselekcjonowanie idealnych druków szkolnych oraz dokumentacji. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami w przypadku jakichkolwiek pytań oraz do składania zamówień.

Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl