Opatrunek izraelski 4m x 20 cm

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 5 dni
Cena: 33,00 zł 33.00
Cena netto: 26,83 zł
ilość -
+ szt

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Opis produktu

Bandaż wojskowy Izraelski to bandaż do szybkiego opatrywania ran. Bandaż jest jak elastyczny leggins. Posiada elastyczny wspornik w kształcie półksiężyca, który może wywierać pewną siłę na ranę. Jest bardzo skuteczny w przypadku szybkiej hemostazy pasmowej. Przeznaczony jest do szybkiej i łatwej aplikacji przez profesjonalnych i nieprofesjonalnych opiekunów, aby zapewnić skuteczne, wielofunkcyjne leczenie.

Cechy produktu:

1. Mały i przenośny do urazowego urazu krwotocznego.

2. Sterylne opakowanie jednorazowe, specjalna technologia powierzchni opatrunkowej, nie rozerwie ponownie rany podczas zdejmowania bandaża.

3. Wielokierunkowy projekt opatrunku, który umożliwia nawijanie taśmy do owijania w różnych kierunkach. Może być stosowany na głowie, nogach, ramionach, tułowiu lub w innych częściach ciała i jest niezwykle przydatny w pachwinach i głowie, aby zatrzymać krwawienie.

4. Prosto i szybko: Nawet jeśli poszkodowany obsługuje jedną ręką, nie ma problemu i jest to wygodne do samodzielnego ratowania na miejscu.

Dostępny rozmiar: 4m x 20 cm nr kat. 93 Wyrób spełnia wymagania norm Unii Europejskiej

Opinie o produkcie (0)

Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl