O nas

Wydawnictwo EduLex pojawiło się na rynku w 2009 roku i było odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku, na profesjonalną, nowoczesną i zgodną z aktualnymi przepisami dokumentację szkolną.

Naszymi klientami są placówki oświatowe z całej Polski, a także przedsiębiorstwa handlowe zajmujące się zaopatrzeniem szkół. Produkty cieszą się coraz większym zainteresowaniem.

Corocznie asortyment produktów ulega powiększeniu i uaktualnieniu, aby sprostać Państwa potrzebom, a także ułatwić pracę w zakresie dokumentacji szkolnej. Wszelkie spostrzeżenia i uwagi są dla nas bardzo cenne i zawsze bierzemy je pod uwagę podczas pracy nad nowymi projektami. Cenimy sobie jakość, dlatego stale dążymy do doskonałości naszych produktów.

W 2015 roku nawiązaliśmy współpracę z Firmą Poligraficzno - Introligatorską UDZIAŁOWIEC Sp. z o. o, posiadającą bogate, wieloletnie doświadczenie w branży drukarskiej. Przyczyniło się to do podniesienia jakości naszych dzienników i zwiększenia oferty wydawniczej.

Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas sprawą najważniejszą, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane błyskawicznie, a oferowany towar był najwyższej jakości i spełniał oczekiwania nawet tych najbardziej wymagających klientów.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email biuro@edulex.com.pl lub telefonicznie pod numerem 22 400 28 82.

 Serdecznie zapraszamy!

Zespół Wydawnictwa EduLex

Nasze dzienniki

Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl