Wzory dokumentów szkolnych

Oferujemy szablony dokumentów szkolnych, które są nieocenionym wsparciem dla osób odpowiedzialnych za zarządzanie placówkami edukacyjnymi. Wszystkie nasze publikacje są zgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami. Mogą być one wykorzystane m.in. w szkołach oraz w ośrodkach terapeutycznych, domach dziecka, grupach wsparcia i innych miejscach, które działają na rzecz dzieci i młodzieży.

Jakie wzory dokumentów szkolnych oferujemy?

Dokumenty szkolne, w które można się u nas zaopatrzyć, to publikacje, które przydają się w pracy każdego dyrektora placówki oświatowej. Oferujemy wzory dokumentów szkolnych, takie jak między innymi:

  • standardy ochrony małoletnich,

  • publikacje dotyczące legalności oraz zgodności z prawem monitoringu w szkole,

  • statuty szkół policealnych,

  • strategie działań edukacyjnych, profilaktycznych, a także informacyjnych,

  • wewnątrzszkolne systemy doradztwa zawodowego,

  • wzorcowe statuty branżowej szkoły I stopnia

i wiele innych publikacji. Są one dostępne do pobrania już po paru minutach od przyjęcia zamówienia przez sklep. W sytuacji, gdy nasz Klient wybrał opcję „przelew”, po opłaceniu proformy pliki są udostępniane. Każdy plik można pobrać dwukrotnie. Czas ważności linku do pobrania plików wynosi 10 dni. Po tym okresie dostęp wygasa. Więcej informacji można znaleźć w „REGULAMINIE ZAKUPÓW".

Dokumenty szkolne — dlaczego nasza oferta?

Warto wybrać dostępne u nas praktyczne wzory dokumentów dla szkół, gdyż stanowią one nieocenione wsparcie w trakcie na przykład sporządzania statutów placówek. Jednocześnie dostępne u nas szablony dokumentów szkolnych stanowią wartościowe źródło informacji w zakresie między innymi aktualnie obowiązujących regulacji prawnych. Ogromnym atutem naszej oferty jest również fakt, że zamówienia realizowane są błyskawicznie. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami w przypadku jakichkolwiek pytań oraz do składania zamówień.

Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl