Kolba miarowa klasa A z korkiem PP, 10ml szlif 10/19 BIOSENS
Opis
Kolba miarowa BIOSENS 10 ml, klasa A, z korkiem PP, szlif NS 10/19
Kolba miarowa BIOSENS o pojemności 10 ml została wykonana z wysokiej jakości szkła borokrzemianowego Boro 3.3. Produkt wyposażono w polipropylenowy (PP) korek oraz znormalizowany szlif NS 10/19, co zapewnia szczelność i wygodę użytkowania podczas pracy laboratoryjnej.
Naczynie przeznaczone jest do precyzyjnego przygotowywania roztworów o określonym stężeniu, wykonywania rozcieńczeń oraz sporządzania roztworów wzorcowych. Doskonale sprawdza się w laboratoriach analitycznych, działach kontroli jakości, jednostkach naukowych oraz instytutach badawczych.
Kolba została skalibrowana na wlew (In) w temperaturze referencyjnej 20°C. Klasa dokładności A gwarantuje wysoką precyzję pomiaru objętości zgodnie z wymaganiami normy DIN/ISO 1042. Wyraźna, okalająca szyjkę kreska kalibracyjna umożliwia dokładny odczyt menisku i ułatwia prawidłowe przygotowanie roztworów.
Szkło borokrzemianowe Boro 3.3 wyróżnia się niską rozszerzalnością cieplną oraz wysoką odpornością chemiczną i hydrolityczną. Dzięki temu kolba nadaje się do pracy z kwasami, zasadami oraz większością rozpuszczalników stosowanych w laboratoriach.
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Pojemność nominalna | 10 ml |
| Klasa dokładności | A |
| Tolerancja | ± 0,02 ml |
| Szlif | NS 10/19 |
| Korek | Polipropylen (PP) |
| Rodzaj kalibracji | Na wlew (In) |
| Temperatura referencyjna | 20°C |
| Materiał | Szkło borokrzemianowe Boro 3.3 |
| Wysokość | Ok. 90 mm |
| Norma | DIN / ISO 1042 |
| Oznaczenia | BIOSENS, DIN A, In 20°C, 10 ml ± 0,02 ml, Boro 3.3 |
Opinie o produkcie (0)

Masz jakieś pytania?
Skontaktuj się z nami, chętnie doradzimy

