Opcje przeglądania

Tablice korkowe i welurowe

Korkowa tablica z naszego sklepu to produkt, który pozwala na zamieszczenie w widocznym miejscu ważnych dla instytucji, firmy lub gospodarstwa domowego informacji. Tego typu rozwiązania od wielu lat doskonale sprawdzają się w wielu miejscach, poprawiając poziom ich organizacji. Zapraszamy do zapoznania się z dostępnymi u nas tablicami na ścianę korkowymi oraz do dokonywania zakupów.

Czym są tablice korkowe?

Tablice korkowe to jak sama nazwa wskazuje tablice, które produkuje się z tworzywa określanego korkiem. Materiał ten ma w stu procentach pochodzenie roślinne i jest pozyskiwany ze specjalnej kory drzewnej. Kolorowe tablice korkowe wykonujemy z materiałów w pełni biodegradowalnych. Decydując się na ich zakup, zawsze wybierają Państwo zatem rozwiązania ekologiczne.

Jakie zastosowanie mają kolorowe tablice korkowe?

Tablica na ścianę korkowa odnajduje zastosowanie przede wszystkim wtedy, gdy pojawia się potrzeba przypięcia ważnych informacji „na widoku". Korkowa tablica sprawdza się zatem nie tylko w szkołach, ale również:

  • na uczelniach,

  • w biurach,

  • w przychodniach,

  • w przestrzeniach, w których odbywają się lokalne spotkania.

Nic nie stoi również na przeszkodzie, aby tablicę korkową na ścianę powiesić w swoim domu i wykorzystać ją do przypięcia na przykład informacji z planem dnia, listą zakupów, czy też ważnych do wykonania zadań.

Tablica korkowa — dlaczego nasza oferta?

Tablica korkowa na ścianę z naszej oferty to zawsze produkt o doskonałej prezencji i bardzo wysokim poziomie wytrzymałości. Tym samym z pewnością posłuży Państwu przez długie lata. Ogromne znaczenie dla naszych klientów ma również możliwość skorzystania z naszego doradztwa podczas zakupów. W sytuacji więc, gdyby mieli Państwo dodatkowe pytania w trakcie wyboru, warto skontaktować się z nami. Wskażemy wtedy, która tablica korkowa do biura jest w konkretnym przypadku najlepszym rozwiązaniem. Dysponujemy wieloma wariantami produktów, które różnią się od siebie między innymi rozmiarem. Serdecznie zapraszamy do konsultacji z nami oraz do bezpośredniego składania zamówień.

Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl